News nasze cele i oferta Jacht Akwen Galeria Kontakt Linki Świat Żagli w Oczach Dziecka  Styczeń 21 2020 20:48:26
Nawigacja
News
nasze cele i oferta
Jacht
Akwen
Galeria
Kontakt
Linki
Archiwum
Reklama
Pogoda w Pucku
Pielgrzymka Rybacka
Fonetyka Języka Kaszubskiego
Porty i Przystanie
Puck
Gdynia
Jastarnia
Hel
Gdańsk
Sopot
Kuźnica
Swarzewo
Rzucewo
Chałupy
Rewa
Osłonino
Kempingi Półwyspu Helskiego
Jurata
Nasze cele i oferta
Strona nasza powstała z pasji. Pasji do żeglarstwa i naszego zakątku na Ziemi. Naszym głównym celem jest jak najszersze rozpropagowanie żeglarstwa na wodach "Pucyfiku".

Uroda wód zatoki, otoczonych łagodnymi piaszczystymi plażami, klifami Kęp Swarzewskiej i Redłowskiej, Półwyspem Helskim oraz lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego nie wymaga reklamy. Piękne zachody słońca nad wodą, wieczorne spotkania w niezliczonych knajpach chyba jednego z bardziej popularnych latem regionów Polski oraz wiele niezapomnianych przeżyć podczas codziennej żeglugi. To wszystko czeka na Was.

My chcielibyśmy was namówić do poznawania tego miejsca właśnie od strony wody. Na stronie znajdziecie opisy portów i przystani. Fotorelacje z wydarzeń wpisanych na stałe w kalendarz imprez letnich. Jeśli byście chcieli uzyskać informacje na temat naszego akwenu chętnie na odpowiemy na wsze maile albo wiadomości na PW. Zachęcamy do rejestracji i wstawiania własnych artykułów oraz zdjęć z rejsów po Zatoce.

Zapraszamy również wszystkich właścicieli jachtów, którzy chcieliby odnająć swoje jachty do kontaktu z nami. Zamieścimy nieodpłatnie wasze ogłoszenia. Do wstawienia ogłoszenia wymagane są zdjęcia jachtu, kontakt oraz opisy.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pogoda w Pucku
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie